​הלבשת הבית- הום סטיילינג

תחום העיצוב והלבשת הבית הפך בשנים האחרונות לטרנד חם בחיים של כל אחד ואחת מאתנו. אנו מוצאים את עצמנו צופים בתכניות עיצוב והלבשת הבית, קוראים במגזינים אודות הטרנדים  החמים בעולם וכולנו הופכים למעצבים חובבים בבית הפרטי שלנו, עם רכישות רהיטים, ווילונות, גופי תאורה ואקססוריז שונים שהופכים את הבית/ החלל לחם, נעים, מעוצב ומזמין יותר. 

מהי הלבשת הבית- ומהי מטרתה?

הלבשת בית הוא תחום עיסוק הנגזר מתוך עיצוב פנים ונוגע בכל מה שקורה על הקירות, הרצפה, התקרה, מבלי לגעת בתוך המערכות הטכניות של החלל, כמו חשמל/ מים וכדומה. כשמו כן הוא – מלביש את הבית, תוך אפיון ובניית קונספט עיצובי מותאם ויצירת הרמוניה מושלמת של כלל המרכיבים בחללים השונים בבית.

מה כולל תהליך העבודה בהלבשת הבית?

מתוך מטרה לרענן את הבית והאווירה הכללית ע"י שימוש נכון בצבעים ואלמנטים כמו רהיטים, תמונות, שטיחים וכדומה, אנו מתחילים במילוי שאלון אפיון ופגישה פרונטלית לדיוק הצרכים והסגנון העיצובי המועדף עליכם. השלבים הבאים כוללים:

האם כל אחד יכול "להלביש" את הבית?

התשובה המיידית היא- בוודאי שכן! אך אם אין לכם את הידע המקצועי, סביר להניח שהתוצאה תהיה פחות טובה ממה שדמיינתם מאשר אם הייתם שוכרים את שירותיו של מעצב הום סטיילינג מקצועי מנוסה ומיומן שיידע למקסם את מלוא הפוטנציאל של הבית/ החלל המיועד להלבשה.
מעצב הום סטיילינג יודע כיצד לייצר הרמוניה וייחודיות בבית/ בחלל, תוך שימוש נכון בצבעים ובגוונים שונים, הצבת ריהוט במקום נכון והתאמה בין שלל האביזרים, הצבעים והסגנון העיצובי הנבחר ולא פחות חשוב- מעצב הום סטיילינג מקצועי יידע להקנות לבית אווירה ייחודית המתאימה לאדם/ המשפחה המתגוררת בו.

ולסיום, ממני, אליכם.

הלבשת הבית הוא תהליך שנועד לרענן את הבית ואת כלל האווירה אך גם את שגרת החיים של בני הבית ולכן, אל תשאירו את המשימה בידיים לא מקצועיות, אשמח מאד לתאם פגישת ייעוץ מקצועית בה נבחן יחדיו את הפוטנציאל העיצובי שמתאים לכם וישמח את לבכם.

להלבשת הבית, שלכם, צרו קשר כעת,

    אשמח לעמוד לרשותכם.

    איתם שניר – מעצב פנים