אודות

איתם שניר, מעצב פנים והום סטיילינג.
עיצוב הבית אינו מסתכם בהכנת תכניות עבודה לקבלן מבצע, או רכישות ריהוט בחנויות קונספט, עיצוב הבית צריך להיות חלק בלתי נפרד מהאדם/ המשפחה המתגוררים בבית ועל מנת להגיע לתכנון מאוזן ומושלם, על מעצב הפנים לבצע מחקר מקדים מול בני המשפחה באופן בו הדרישות והצרכים, יקבלו מענה מיטבי ומקסימלי, ברמה הפרקטית וכמובן ברמה העיצובית.
חלק בלתי נפרד מה”אני מאמין” שלי כמעצב הוא, שמגורים בסביבה נעימה, משפיעה על כל מי שנמצא בבית ועל האופן בו בני הבית מתנהלים בו.

אני אוהב ומעריך את לקוחותיי, את הסיפורים והתחביבים שלהם, האוספים והייחודיות שלהם, הם למעשה, ההשראה שלי בפרויקטים, לכן, כל פרויקט אותו אני מתכנן, אינו דומה לקודמו ובטח לא לזה שיבוא אחריו, לכל אחד יש את הפריטים/ רהיטים/ אביזרים אישיים, נוסטלגיים שהיה רוצה לשלב בתכנון המוקדם של הבית וכמי שמתמחה בעיצוב פנים, עם אהבה מיוחדת לשילוב פריטים חדשים וישנים יחדיו, תפקידי לתת מענה איכותי ומקצועי לכל בקשה של לקוחותיי.

פרויקט ייחודי ללקוח.
בכל פעם בו מתחיל פרויקט חדש, מתעוררת בי תשוקה אדירה מעצם תהליך החשיבה והתכנון המצפים לי, המגיעה לשיאה בסיומו של הפרויקט, בה נכנסים הלקוחות לביתם החדש- הביתה.
בכל פרויקט אני משקיע את מירב תשומת הלב ומקסימום קשב על מנת לצור עבורכם את ה-בית, תוך שילוב “הסיפור” שלכם בין הקירות, הרהיטים והאקססוריז השונים.
אני לא מעצב עבורי או עבור צילום קטלוג, אלא עבור לקוחותיי, עבורכם ולכן, כל פרויקט שלי הוא ייחודי ולא דומה לאחר.

מי אני?
מעצב פנים עצמאי, חבר בארגון מעצבי הפנים בישראל, בוגר לימודי עיצוב פנים, הום סטיילינג ולימודי מקצועות הבנייה ובעיצומם של לימודי הנדסאי אדריכלות.
על מנת להעשיר את עולמי ולקבל כלים מקצועיים נוספים ועדכניים, אני מקפיד להשתתף בקורסים נוספים בתחום הנגרות, ההדפס ועוד.

אני כאן בכדי ללוות אתכם לכל אורך הדרך, לתכנן, לעצב ולבחור את כל הדרוש לכם לבית הפרטי שלכם, באופן המהנה והנעים ביותר!

שלכם, איתם שניר