פגישת יעוץ ממוקדת

"סוף מעשה במחשבה תחילה…."

כל אחד היה רוצה לעצב את ביתו לפי טעמו האישי והסגנון העיצובי האהוב, תוך שילוב פרמטרים פונקציונליים אשר יתאימו לשגרת החיים המנוהלת בבית. על מנת להצליח במשימה החשובה, יש לעצור לרגע, טרם יוצאים למסעות רכישה של פריטים, אביזרים וכדומה ולחשוב לעומק, מה רוצים להשיג ומהו הפוטנציאל העיצובי במקום המיועד.
פגישת ייעוץ ממוקדת, נועדה להשיג את המטרה ולהביא אתכם אל היעד בצורה מיטבית ולתת מענה ממוקד בכל הקשור לדרישות ולצרכים הפונקציונליים והעיצוביים כאחד ולכן מאד מומלץ לתאם פגישות ייעוץ שכאלו, לפני שמתחילים לשבור קירות בבית.

** פגישת ייעוץ ממוקדת מותאמת להיקף הפרויקט שלכם, ואין זמן קבוע, ישנן פגישות הנמשכות שעתיים ולעתים יותר.

למי מתאימה פגישת ייעוץ ממוקדת?

כמעצב פנים מקצועי, אני ממליץ לכל אחד ואחת המעוניינים לעצב/ לחדש/ לשדרג את הבית, או חדר מסויים, לתאם פגישת ייעוץ ממוקדת, בה נוכל להעלות את הרעיונות והמחשבות שלכם, אל מול הפוטנציאל הקיים, כך תוכלו לקבל טיפים וכלים מעשיים לכלל התהליך, כאשר המטרה היא להביא אתכם לתוצאה הרצויה שביקשתם – בית פונקציונלי, מעוצב, נעים ומזמין.

כיצד מתנהלת פגישת ייעוץ ממוקדת?

בדר"כ, פגישת ייעוץ מחולקת לשלושה נושאיים עיקריים:

מה בפגישות?

הזמן שלנו מוגבל ועל מנת שנוכל לנצל את הפגישה באופן מוצלח, אני נוהג לשלוח אל לקוחותיי שאלון הכרות מקדים- בו תחדדו את הרצונות/ החלומות שלכם, לקראת הפגישה שלנו.
במעמד פגישת הייעוץ תקבלו מענה מקצועי ומדוייק לשאלות ודילמות העולות בתהליך העיצוב ובמגוון נושאים רחב.
כמו כן, בפגישה תקבלו ייעוץ עיצובי לקראת רכישת דירה/ בית, או שיפוץ עתידי ובכל הקשור לתכנון מטבח/ חדר שינה/ סלון וחללים נוספים בבית., אותם אתם רוצים לרענן.

עיצוב בית בשיטת DIY (עשה זאת בעצמך)

יעוץ עיצובי לבירור ודיוק הסגנון העיצובי (או שילוב כמה סגנונות יחדיו) אותו תרצו ליישם בביתכם.
בפגישה זו אנו מתמקדים בתחום הלבשת החלל, סידור נכון של הריהוט בחדר, כמו גם בבחירת צבעוניות וחומרים, בחירת תאורה, טקסטיל, אקססוריז ועוד.
**יעוץ עיצובי נועד למקסם את המצב הקיים ואינו כולל תכניות לשינוי החלל מבחינה מבנית.

עיצוב בית בשיטת DIY (עשה זאת בעצמך) מתאים לכל אלו המחפשים עזרה והכוונה לקבלת כלים פרקטיים לעיצוב הבית בעצמם.

תכנון פונקציונלי מותאם לצרכים

מתן ייעוץ לפני שיפוץ, או רכישת דירה, כולל הכנת תכניות עבודה, המבוססות על צרכים ודרישות של בני המשפחה על כלל החללים המיועדים.

תכנון פונקציונלי מותאם צרכים מתאים בין היתר:

תכנון נגרות ופריטי ריהוט נדרשים

יעוץ ותכנון ריהוט בהתאמה אישית , מטבחים, ספריות , חדרי עבודה וכו’.
מניסיון רב עם לקוחות שונים, אני יודע לומר כי אין בית, או חלל שעצבתי, בו לא נדרשה התאמה של פריטי נגרות, או ריהוט. לכל בית או חלל יש את האופי והסגנון שלו וכמובן את המידות הקיימות בשטח ולכן, תכנון נגרות ופריטי נגרות מומלצים מאד.
תכנון נגרות ופריטי ריהוט מיועד למבקשים לתכנן ריהוט בהתאמה אישית, עפ"י צורך, כמו גם, לאלו המעוניינים להחליף נקודתית מקומות בבית, כמו המטבח/ חדר ארונות ומחפשים ליווי, תכנון ועיצוב מדויק עבורם.

מה מקבלים בפגישת יעוץ ממוקדת?

לאחר שעברנו על כל הצרכים והשאלות שהועלו בשאלון המקדים וקבלתם מענה מקיף, נסכם את הפגישה באופן הבא:
** בהתאם לאופי הפגישה שנקבעה, אגיע עם מזוודת חומרים ודוגמאות להתרשמות בכדי להקל בבחירות העיצוביות.

לפגישת ייעוץ, צרו קשר

    אשמח לעמוד לרשותכם.

    איתם שניר – מעצב פנים